„Nic się nie zmieni, jeśli będziemy pragnąć zmiany. Dopiero, kiedy spojrzy się prawdzie w oczy – można coś zmienić”. Bert Hellinger
Za mną kolejny, intensywny tydzień spotkań on-line z kobietami z całej Polski. Dziękuję za możliwość coachingowego towarzyszenia Wam. Co za różnorodność kobiet! Chociaż esencja tematów ta sama: „Mam marzenie/ważny cel i coś co mnie blokuje”.
 
Cześć osób, chce ominąć tę ‚przeszkadzajkę’, by jak najszybciej dojść do celu. Cześć wybiera dłużą drogę – z ciekawością i nie bez obaw zaczyna przyglądać się co jest pod nią… nabiera kompetencji bycia z tym, co trudne – to systemowe podejście daje długoterminowe efekty i kompetencje na całe życie.
 
Najnowsze opinie:

„Małgosiu …dziękuję  
Dzisiejsza sesja to było nowe otwarcie …
Kolejne przekonanie …
Po kilku godzinach dotarło do mnie …
Co się stało …
To był piękny proces …
Pięknie mnie otworzyłaś i stworzyłaś przestrzeń …I potem sama praca …
To miało być dzisiaj …
Dziękuję I jestem wdzięczna  
Dobra Robota ….serdecznie polecam …”
Laura, pisarka, prowadzi autorskie warsztaty rozwojowe. 

„Spotkanie z Gosią było dla mnie okazją na zatrzymanie i przyjrzenie się sobie nieco z boku. Moim priorytetom i relacji z pracą zawodową.. Moja praca to moja pasja i trudno mi ją oddzielić od codziennego życia. To nie jest tak, że z dnia na dzień zmieniłam wszystko, ale z kilku rzeczy zdałam sobie sprawę, o kilku zaczęłam myśleć, o innych przestałam. Praca jeszcze przede mną, ale złapałam impuls do bardziej harmonijnego życia. Dziękuję!”
Ania, współzałożycielka fundacji dla mam i dzieci, doula.

 „Dziękuję za wczorajszą sesję coachingową. Pozwoliła mi z poziomu odczuć w ciele i poprzez metaforę przyjrzeć się temu co mnie ogranicza i zatrzymuje przed ruszeniem w stronę mojej wymarzonej pracy. Po naszej rozmowie przybyło mi energii do działania, poczułam, że mogę zrobić pierwsze kroki w kierunku realizacji mojego marzenia”.
Iza, psychoterapeutka ciałem i ruchem

 „Dziękuję za sesję coachingową. Po tej sesji zrozumiałam jak działać efektywnie, by znaleźć pracę. Wiem jaka jest moja wymarzona praca i co mnie w jej osiągnięciu ogranicza. Ważne było też to, że dzięki tej sesji odpowiedziałam sobie na stawiane pytania do siebie”.
Dominika, reporterka telewizyjna

„Po pierwsze świadomość tego, że moim głównym problemem jest niechęć do przeżywania konkretnych odczuć w ciele. Nie przyjmuje ich, odrzucam. Po drugie, widzę że mogłabym odczuwać te emocje i działać pomimo ich i z nimi – to jest furtka, która daje jakąś wolność i perspektywy. Natomiast pytanie jest czy mam taką przepustowość? Czy mogę przepuszczać tak silne, negatywne energie i przeżyć. Generalnie bardzo silne doświadczenie to było dla mnie. Dziękuję Ci bardzo jeszcze raz”.
Marta, archeolożka i malarka
 
>>> Najlepszy jaki mogę dać rozwojowy prezent: 40 min wstępna sesja coachingowa.
Pod jednym warunkiem, szczegóły w nagraniu:

Liczy się kolejność zgłoszeń do wyczerpania miejsc. Zapraszam!
Małgosia Bladowska-Wrzodak,
Akredytowany Coach ACC ICF.Skype: mbladowska / Tel. 505 252 022 / mbladowska@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress