Na początek przeczytaj poniższe pozytywne stwierdzenia i zobacz jak rezonują one z Tobą. Czy czujesz, że są one rzeczywiście, w pełni Twoją prawdą? Jeżeli nie do końca… czytaj dalej:)

 • Ja…czuję się bezpieczna w życiu/świecie.
 • Ja… kiedy ludzie osądzają mnie pozostaję spokojna i połączona ze sobą.
 • Ja … zasługuję, żeby być kochaną taką jaka jestem.
 • Ja … jestem dobrą i wartościową osobą.
 • Ja… kocham siebie taką jaką jestem.
 • Ja… ufam sobie całkowicie.
 • Ja… jestem tak samo wartościową osobą jak inni ludzie.
 • Ja… zasługuję, żeby mieć dobre, karmiące relacje z innymi ludźmi.
 • Ja… jestem bezpieczna kiedy jestem w pełni swojej mocy.
 • Ja… mogę zarobić tyle pieniędzy, ile potrzebuję wykonując pracę, którą kocham.
 • Ja… czuję, że wszechświat jest przyjaznym miejsce dostarczającym mi wszystko, czego potrzebuję.
 • Ja… wybaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili.
 • Ja… wybaczam sobie wszystkie błędy i niedoskonałości.

Poniższa lista to przykładowe pozytywne przekonania, które najchętniej wgralibyśmy sobie w nasz mózgowy komputer tak, aby działały w 100% i przynosiły piękne owoce w postaci zdrowia, pięknych relacji z ludźmi, poczuciem osadzenia w świecie, otwartości na wszelkie dobra tylko… jak w to wszystko uwierzyć, że to jest PRAWDA na mój temat?? Ha!

Mało kto przez pierwsze sześć – siedem lat życia słyszał i doświadczał samych dobrych rzeczy na temat siebie i otaczającego świata. Kiedy w dorosłym życiu zaczynamy orientować się, że nasze zdrowie, związki i szeroko pojęta pomyślność w życiu nie do końca jest taka, jakbyśmy sobie tego życzyli, zaczynamy biegać po szkoleniach, warsztatach, coachach…

Nauka dowiodła, że decydujący o naszym życiu komputer w mózgu znajduje się w jego podświadomej części (tylko w 5% nasze wybory zależą od naszej świadomości (!), na którą wpływamy poprzez klasyczną pracę rozwojową). A w podświadomej części mamy zapisany już dysk – obraz siebie i świata, którego chcąc nie chcąc, doświadczaliśmy przez pierwsze lata naszego życia. To szokujące, że większość myśli, zachowań i działań to wynik naszego bycia na autopilocie podświadomości…

dr Bruce Lipton autor przełomowych badań oraz książki „Biologia przekonań” dowiódł, że nie jesteśmy zdeterminowani przez geny, DNA ani komórki. Otóż DNA jest kontrolowane przez sygnały spoza komórek (poczytaj o nowej dziedzinie nauki: epigenetyka). Poprzez zmianę naszych przekonań, możemy zmieniać i tworzyć nowe ścieżki neuronowe, a także wpływać na nasze DNA. Sygnały spoza komórek to pozytywne przekonania, wdzięczność, działanie z przestrzeni serca dające zdrowie i dobre życie!

Biologia przekonań” jest przełomową pracą w dziedzinie nowej biologii. Bruce Lipton był profesorem szkoły medycznej na Uniwersytecie Wisconsin i uczonym prowadzącym prace badawcze na Uniwesytecie Stanforda. Jego eksperymenty z błoną komórkową, a także innych wiodących badaczy, szczegółowo zbadały mechanizmy, poprzez które komórki przyjmują i przetwarzają informację. Wykazują one, że geny i DNA nie kontrolują naszego życia biologicznego — to sygnały ze środowiska (z zewnątrz) komórki kontrolują DNA, włączając w to energetyczne sygnały pochądzące z naszych pozytywnych i negatywnych myśli.

Ta niosąca głęboką nadzieję synteza najnowszych i najlepszych badań w dziedzinach cytologii i fizyki kwantowej została uznana jako główny przełom uświadamiający nam, że nasze ciała mogą się zmieniać wraz z przekształcaniem naszych myśli, co ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Jak dostać się do podświadomości i zmienić zapisy, które nam nie służą?

Ha! Długo szukałam i znalazłam!
Niespełna tydzień temu miałam szczęście poznać Dr Melanie Salmon, psychoterapeutkę Gestalt, lekarza medycyny ogólnej, pierwszego trener TRE III stopnia (Trauma & Tension Releasing Exercises). Od jakiś dwóch lat „chodził za mną” temat pracy z ciałem metodą TRE i jej osoba była mi znana, obok twórcy tej metody. Melanie przeszkoliła dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie, gł. Afryce – jak poprzez ćwiczenia TRE uwalniać się od traum i stresów. Niedawno natrafiłam na informację o tym, że pracując z klientami zauważyła jednak, że samo wytrząśnięcie stresu z ciała nie wystarczy, jeżeli umysł będzie nadal działał w oparciu o stare, ‚negatywne oprogramowanie’.

dr Melanie szukała dalej, wśród najskuteczniejszych narzędzi, monitorując równocześnie najnowsze odkrycia naukowe m.in z obszaru m.in fizyki kwantowej aż w końcu stworzyła własne, innowacyjne narzędzie. W dodatku miała poprowadzić pierwsze w Polsce, certyfikujące szkolenie ze swojej metody QEC, którą sama uznaje za 100% skuteczną. Rzecz jasna, nie mogłam przegapić takiej szansy! Teraz po indywidualnej sesji z Melanie i pierwszym zjeździe, po którym już całkiem dobrze umiem korzystać z tej arcy głebokiej, skutecznej a w dodatku dość prostej metody, chcę zaprosić Ciebie do czegoś, co przeprogramuje Twój umysłowy komputer!

 


 

Chciałabym podarować 2 procesy coachingowe metodą QEC, dwóm wyjątkowym osobom. Jeszcze nie wiem, na podstawie czego dokonam wyboru, ale na pewno krótki list z opisem sytuacji życiowej/przekonań pozwoli mi poczuć, że to jest ta osoba.

UWAGA: Nie musisz pałać entuzjazmem do tej metody. Można być do końca sceptycznym, a ona i tak zadziała!

QEC (Quantum Energy Coaching), to nie jest zwykły coaching, tylko praca na poziomie podświadomym, czyli na naszym komputerze, od którego zależy 95% naszych wyborów (to dlatego często szkolenia i warsztaty nie dają rezultatów, bo oddziaływają na umysł świadomy – od którego nasze wybory zależą w 5%).
Przy jakich problemach QEC jest skuteczne?

• problemy zdrowotne
• problemy osobiste: niska samoocena, brak pewności siebie, kreatywność, akceptacja sukcesu
• stres
• relacje z innymi
• problemy finansowe
• zaburzenia lękowe ( np. fobie, napady lęków)
• zaburzenia odżywiania
• uzależnienia
• depresja
• PTSD ( traumy, brak zaufania do siebie i świata, nieuzasadnione lęki jako konsekwencje PTSD)
• żal i strata

Pojedyncza sesja trwa 1,5h. Cały proces to 3-4 takie spotkania.
Sesje będę prowadziła tu: http://www.ovostudio.pl/
Na jednej sesji instaluję (!) max 5 pozytywnych przekonań (w miejsce tych newralgicznych negatywnych).

PREZENT ode mnie: 2 osoby otrzymają cały proces bez opłat, ale będą zobowiązane zrealizować ze mną cały proces – to znaczy 3-4 spotkania przed końcem WRZEŚNIA (sesja wyłącznie osobista, w Warszawie).

Pozostałe osoby mogą umówić się na sesję odpłatną, w cenie 150zł za 1,5h Coaching Instalacji Przekonań QEC.

Zainteresowanych zapraszam na wstępną rozmowę na Skype: mbladowska lub podesłanie listu na mbladowska@gmail.com


Więcej o QEC:
QEC jest bardzo skutecznym narzędziem do zmiany negatywnych przekonań dotyczących siebie samego i otaczającego świata, a wypracowane tą metodą rezultaty są natychmiastowe i trwałe. Wyniki badań naukowych zapoczątkowane pracą Bruca Liptona udowadniają, że zmiana głęboko skrywanych przekonań wpływa na znaczące podniesienie poziomu życia. Pozytywne myślenie generuje energię o wyższej wibracji i oddziaływaniu niż ta, która jest generowana przez negatywne podejście. Wspomnianą pozytywną energię możemy uznać za synonim systemu odpornościowego człowieka, zaś nabyte wzory przekonań o negatywnym wydźwięku stanowią podwaliny dla chorób i poczucia bycia nieszczęśliwym. Opisany proces ma fundamenty w badaniach naukowych i wiąże się z tworzeniem nowych wzorców ścieżek neuronowych w mózgu, co sprawia, że pojawiające się zmiany w myśleniu i działaniu są permanentne.


 

Pozdrawiam Ciebie bardzo, bardzo serdecznie!

ICF_logo

Małgorzata Bladowska-Wrzodak
Akredytowany Coach ICF
Associated Certified Coach (ACC)
Tel. 505 252 022
Skype: mbladowska

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress