Poznajmy się!

Coaching_MBW

Witam, z tej strony Małgorzata Bladowska-Wrzodak

jedną z moich ulubionych życiowych ról, która jest także sposobem bycia i patrzenia na świat jest bycie COACHEM:) Specjalizuje się w:

–> Coaching Oddechu (poszerzanie samoświadomości i jakości bycia a następnie działania już z nowych przestrzeni – poprzez pogłębianie świadomości w ciele, z uczuciami, za wiodącem oddechem).
Więcej o coachingu oddechu znajdziesz w artykułach <<TU>>

–> Coaching Kwantowy (instalacja zindywidualizowanych wspierających przekonań w miejsce tych ograniczających na poziomie podświadomym, bez uciekania się do hipnozy)
Więcej o coachingu kwantowym znajdziesz w artykułach <<TU>>

–> Small Projects & Business Coaching w ramach mojego projektu: KobiecyInkubator.pl

–> Life Coaching 
kiedy potrzebujesz przede wszystkim osiągać cele, rzucić się w  d z i a ł a n i e .

–> Wellness Coachingkiedy potrzebujesz optymalnie zwiększyć jakość swojego b y c i a .


Otrzymane certyfikaty:

– Akredytowany Coach ICF – Associated Certified Coach (ACC)
– Certyfikujący kurs QEC – Quantumm Energy Coaching dr Melanie Salmon
– Roczna szkoła „Coach Oddechu” w Nowej Szkole Oddechu http://NowaSzkolaOddechu.eu/ (in spe)
– Dyplom Life Coacha – roczne studia podyplomowe Collegium Civitas i Centrum Life Coaching Polska,

 

Moje doświadczenia zawodowe i praktyka
Od kilku lat podążam drogą swojej życiowej misji: wspieram kobiety 30+45+ w odkrywaniu ich potencjału, mocy ich kobiecości i chęci zdobycia niezależności finansowej, by mogły śmiało pójść tam, gdzie chcą. Tworzę wirtualną przestrzeń dla kobiet poszukujących tych wartości w ramach moich projektów: KobiecyInkubator.pl, KasaKobiety.pl i BabskaPracownia.pl

Z wykształcenia jestem dziennikarką i socjolożką, kiedyś zafascynowaną zdobyczami feminizmu i ujęciem systemowej zmiany społecznej. Doświadczając na własnej skórze dobrodziejstw procesu coachingowego przekonałam się, że każdy człowiek może dokonać dużo więcej niż mu się początkowo wydaje. W zasadzie „można mieć wszystko, tylko nie w jednym czasie” (Oprah Winfrey). Aktualnie jestem właścicielką firmy internetowej Kobiecy Inkubator, która jest spełnieniem mojego marzenia o e-biznesie, wolności finansowej i elastycznego trybu pracy. Wcześnie pracowałam w wydawnictwie informatycznym przechodząc wszystkie szczeble kariery, od Asystentki po Product i Market Managera. Koordynowałam pracą kilku zespołów i projektów wydawniczych. W trakcie studiów pracowałam na różnych stanowiskach związanych ze sprzedażą i to, co początkowo wydawało się moim przekleństwem, teraz jawi mi się jako błogosławieństwo.

Co mnie wyróżnia?
Łączę podejście pełne kobiecego ciepła i ciekawości drugiej osoby, z pazurem prowokacji, by zmiana nastąpiła szybciej, głębiej, w atmosferze życzliwego żartu. Często zdarza się, że sesję zmieniają się w ‚podróż w głąb siebie klientki’ – dzięki wprowadzaniu elementów sesji oddechowych (również przez Skype). Podczas pracy coachingowej klientki docierają do swojej ‘wartości serca’, a następnie łączą ją ze swoimi zainteresowaniami, uwzględniają intencje „krytyka” i „zwlekacza”, odkrywają źródła swojej motywacji, aby w końcu z mocą wyznaczyć pierwsze kroki działania w kierunku pełniejszego życia. Klientka dociera do swoich zasobów, a następnie układa swoją indywidualną strategię realizacji celu.

Największym prezentem jakie otrzymują moje klientki to tzw. eko-świadomość. Eko-świadmość to działanie spójne z samą sobą, w harmonii z otoczeniem – pełne mocy, radości i poczucia spełnienia, bez ponoszenia zbędnych kosztów emocjonalnych. Eko-świadomość daje niezależność moim Coachee(!). To wejście na drogę auto-coachingu / self – coachingu, czyli samorozwój poprzez zadawanie samej sobie pytań, które wynoszą bycie i działanie na inny poziom…


Oddycham, tańczę, więc JESTEM
Prywatnie jestem mamą dwójki szkrabów (2 i 5 lat), od których datuję swoje nowe, pełniejsze życie. Najbardziej cenię sobie na równi: radość z działania w ramach mojej misji życiowej a także oddychanie i akceptację tego, co jest „tu i teraz”, oddając się subtelnej, transformującej sile oddechu. Kocham tańczyć i odkrywać siebie w ruchu (5 rytmów, Movement Medicine, Mandala Dance, Kontakt Improwizacje, Joga, a przede wszystkim taniec spontaniczny z własnymi dziećmi:)

Uczę się oddychać (!) aby żyć pełniej i mocniej, oraz aby wzbogacić swój warsztat Life&Wellness Coach o wyjątkowo subtelne narzędzia Coacha Oddechu o efektach terapeutycznych (!). Jeśli mogłabym polecić jedno miejsce, jeden najskuteczniejszy i najszybszy sposób na rozwój, poleciłabym warsztaty w Nowej Szkole Oddechu http://nowaszkolaoddechu.eu/ 

 ***

Przeszkolona na Doradczynię Zawodową w Fundacji Centrum Promocji Kobiet (2005).

Właścicielka firmy e-szkoleniowej: KobiecyInkubator.pl

Inkubator Kobiecych Pasji i Blog-Projektów – roczny indywidualny, internetowy program odkrywania pasji, budowania swojego blog-projektu w kierunku zarabiania na swojej pasji (e-biznes).

  1. Najpierw wykup bilet wstępu do Inkubatora: http://kobiecyinkubator.pl/3443-2/inkubator-pasji-i-e-przedsiebiorczosci-wylacznie-dla-kobiet/
  2. Po otrzymaniu hasła i użytkownika zaloguj się na stronę: http://www.babskapracownia.pl/
  3. Korzystaj z tego banku wiedzy i komunikacji – przez okrągły rok! Dodatkowo służę wsparciem technicznym (graficznym i informatycznym) a przede wszystkim – wsparciem coachingowym!

CCF20131004CCI20131008

Małgorzata Bladowska-Wrzodak / Skype: mbladowska / Tel. 505 252 022

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress