Inkubator Pasji i e-Przedsiębiorczości, wyłącznie dla kobiet!

Co to jest Inkubator Pasji i Blog-Projektów?


Witaj, Małgosia Bladowska-Wrzodak z tej strony. Przygotowałam dla Ciebie bezpieczną, wirtualną kobiecą przestrzeń do pracy własnej. Jeśli powiesz sobie TAK – za chwilę dam Ci dostęp do specjalnej strony internetowej załadowywanej coraz to nowymi, mocnymi materiały z rozwoju osobistego, e-marketingu i technicznymi wskazówkami krok-po kroku – jak zbudować blog-projekt i jak zacząć zarabiać na nim, na swoich pasjach. Pamiętaj, że ja też kiedyś byłam „zielona”.  Czas wydobyć z siebie wszystkie kolory tęczy!

 Ale po kolei! Najpierw poznasz siebie – swoje zasoby, pasje, swoje mniejsze i większe – talenty i talenciki. Poczujesz swoją siłę i sprawczość. Napiszesz misję i wizję swojego życia. Następnie zaczniesz uczyć się jak wykorzystać swój potencjał, aby wyjść z nim na zewnątrz – zaczynając od wirtualnego świata. Stworzysz swój blog-projekt, czyli tak zbudowany i prowadzony blog, by w przyszłości dawał Ci możliwość  łatwego przekształcenia go w e-biznes. Kiedy zbudujesz mocny potencjał swojego bloga, będziesz mogła zarejestrować swoją działalność i zacząć e-sprzedawać bezpośrednio z bloga.

Jakie korzyści będziesz czerpała, po wejściu do Inkubatora?

Po skorzystaniu z poniżej opcji: KUP TERAZ otrzymasz login i hasło na stronę e-szkoleniową, załadowaną materiałami
w formatach: audio, video , PDF, e-book.

Przez cały rok kalendarzowy możesz korzystać z materiałów, konsultacji e-mail, forum, burzy mózgów z pozostałymi Uczestniczkami. Dodatkowo możesz skorzystać z opcji: Pogotowie Grafika/Informatyka oraz coachingów – on-line (przez Skype, telefon) lub spotkań w Warszawie.

Nie zostajesz sama, na każdym etapie prac możesz liczyć na moje osobiste wsparcie a także coraz mocniej powiększającej się grupy przedsiębiorczych pasjonatek!

***

 

Aktualna Uczestniczka potwierdza: 

„Polecam wszystkim – jako jedna z uczestniczek. Cała załoga Bloga Projektowego nie pozwala mi na chwilę spokoju a dzięki temu mój blog w końcu zaczyna wyglądać tak jak sobie wymarzyłam. Mam czas na to, żeby robić to co kocham i na czym chcę zarabiać, bo całą resztą zajmują się super ludzie”. Basia Szmydt, autorka blog-projektu: http://fabrykaprezencika.pl/

W rocznym programie STANDARD 123 zł

Pomysł na blog-projekt / e-biznes 
Połączysz swoje pasje i wartości z kluczowymi elementami blog-projektu: grupa docelowa, idealny klient, nisza, misja, hasło przewodnie projektu.


VideoInstruktaże aspekty techniczne 
Jak skonfigurować: WordPress, domena i hosting – krok po kroku, autoresponder, formularze zapisu na stronie typu SqeezePage/LandingPage.

Jak promować projekt
Podstawy: copywriting, sposoby darmowej promocji, pozycjonowanie, metody zdobywania linków, artykuły do przedruku, e-marketing społecznościowy, branding.

 Jak organizować projekt
Jak pisać tzw. content, jak tworzyć i dystrybuować darmową wiedzę, wskazówki – od amatorki do ekspertki – jak „wyramować się” z konkurencji? Jak tworzyć sieć społeczną. Jak jeszcze korzystać na blog-projekcie?

 E-Konsultacje 
Będziesz miała możliwość konsultacji drogą e-mailową w ciągu 1 roku szkoleniowego; plus mailing motywacyjny na Twoją skrzynkę.

*  Cena nie obejmuje okresowej opłaty za domenę i hosting (to są opłaty na rzec usługodawców tych usług). Za dodatkową opłatą doradzimy i „poprowadzimy Cię za rączkę” przez wszelkie kwestie informatyczne i graficzne.

 BONUS # 1. Dwa podarunki dla każdej Uczestniczki (wysyłam pocztą tradycyjną: kolczyki hand-made, dwa jednomiesięczne karnety taneczne – do zrealizowania w Warszawie)

 BONUS # 2. Trzy wirtualne spotkania/nagrania z autorytetami (branding, pozycjonowanie, motywacja)

BONUS # 3. Grupowa promocja Twojego autorskiego blog projektu.

[betteroffer] TAK!! Zajmuję swoje miejsce w programie Inkubator Blog Projektów[/betteroffer][betterpay amount=”123″ amount_sms=”0″ sms_nr=”” sms_id=”” button=”images/buynow_2.png” description=”blog_projekty2″ validity=”0″ ids=””][/betterpay]

Jakąkolwiek decyzję podejmiesz,
pozdrawiam ciepło, z pasją d z i a ł a n i a!

 

 

 

Małgorzata Bladowska-Wrzodak / Skype: mbladowska / Tel. 505 252 022

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress