Finansowy GPS

Przygotowuję dla Ciebie coś wyjątkowego, coś porównywalnego z przeczytaniem kilkunastu książek + kilka drogich seminariów + kilka osobistych coachingów na temat finansów osobistych…
Tylko… ile jest Polek, które mogłyby znaleźć na to wszystko czas i energię?? Teraz wystarczy, że będziesz miała dostęp do internetu i cheć rozwoju. Bez względu na to, czy jesteś z Polski czy mieszkasz za granicą – zyskasz dostęp do przystępnie  i dowcipnie podanej  wiedzy a także możliwość indywidualnych  coachingów. 

 


Wpisz swój adres, aby otrzymać
I MODUŁ e-warsztatu gratis!
 

Będzie praktycznie, esencjonalnie, ale i lekko, kobieco, z poczuciem humoru i z pazurem też:) Być może jesteś Czytelniczką mojej książki poradnikowej: Jak być kobietą zadbaną finansowo? i znasz moje podejście. Opinie:

Dużo podstawowych informacji napisanych prostym ,przystępnym językiem dla „początkujących” ,którzy pragną ogarnąć chaos finansowy. Lekki język autorki traktujący o poważnym aspekcie naszego życia -finanse- spowodował, że nie wystraszyłam się i wierzę, że mogę własnymi siłami zadbać o swoją niezależność finansową teraz i w przyszłości. Paulina Baziuk, właściciel firmy

TERAZ będzie inaczej. Jeszcze mniej teoretyzowania, a znacznie więcej pracy mentalnej – na przekonaniach i emocjach. Przygotowuję coś, co pozwoli, dosłownie, poukładać sobie w głowie wszystko co myślimy o pieniądzach i bogactwie tak, aby myśli  – w zgodzie z indywidualnym GPS prowadziły wprost do finansowego bezpieczeństwa i coraz to większej i większej zamożności. Tradycyjnie, to będzie kurs wyłącznie dla kobiet!! Także panowie wybaczcie, ale będziemy uczyć się jak same najlepiej możemy zadbać o swoje finansowe bezpieczeństwo, jak i bezpieczeństwo całej naszej rodziny! Zapisz się powyżej na listę, by wkrótce otrzymać pierwszy moduł e-szkoleniowy.

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress