Jeżeli już masz dość długiego procesu wybaczania (nawet tego ‚radykalnego’) i dla własnego ŚWIĘTEGO SPOKOJU potrzebujesz wybaczyć komuś lub wybaczyć sobie – przed Tobą wielka szansa rozstania się ze „starymi sprawami”. Być może doświadczyłaś w życiu sytuacji, które nie kojarzysz z tematem wybacza/enia. Mówimy sobie: nie mam czego wybaczyć, po prostu taki był los moich bliskich (śmierć lub choroba mamy/taty/babci/dziadka/rodzeństwa i innych bliskich, klęski żywiołowe itd. ). Wstydzimy się irracjonalnej złości na nich/na świat lub na siebie. Wiemy, że to nie ich wina, że tak się stało, ale samo rozumienie nie wystarcza, bo dalej czujemy te same, dziecięce uczucia: złość, palącą tęsknotę, żal, smutek. Masz tak? To czytaj dalej! Poznałam proces, który trwa 6 tygodni a nie 6 lat terapii (lub 66 sesji „radykalnego wybaczania”).

 

Bywa, że te zdarzenia kodują w nas pewne wzory myślenia/odczuwania, które później w życiu determinują nasz sposób myślenia. I tak przykładowo, po stracie ojca w dzieciństwie, może przez całe późniejsze życie towarzyszyć nam przeświadczenie, że miłość do meżczyzny wiąże się z nieuchronną stratą, tęsknotą i swoistą nieosiągalnością. Oczywiście każdy na ‚zdrowy rozum’, widząc sposób funkcjonowania i myślenia innych osób w tym temacie, może odkryć, że to nie jest jedyny sposób postrzegania. Może nawet zacząć chcieć to zmienić, ale…

Cała trudność polega na tym, że te tzw. ograniczające przekonania (składające się z myśli i mocnej, irracjonalnej emocji) są bardzo trudne do zmiany, bo znajdują się na poziomie podświadomym (ich ‚instalacja’ nastąpiła w okresie dzieciństwa). Jak dostać się do tych przekonań i skutecznie je zmienić na takie, które będą wspierały a nie ograniczały? Jak dostać się na poziom PODświadomy?

Wybaczyć sobie swój udział w tym wszystkim… we wzmacnianiu tej często, irracjonalnej złości/smutku/…. już w dorosłym życiu.

Wolimy myśleć o sobie jako twórcach siebie – jesteśmy przekonani, że samą siłą woli i (samo)świadomości możemy zmienić w sobie wszystko. I rzeczywiście, bardzo wiele pracy można osiągnąć w rozwoju osobistym na poziomie świadomej pracy ze sobą, i poprzez proces poszerzania świadomości (np. poprzez rozwijanie w sobie uważności, świadomej obecności – poprzez świadomy oddech i świadome ciało itd).

sw

Czy wiesz, że 95% procesów życiowych, wyborów i działań dokonuje się na poziomie PODświadomym – czyli poza naszą percepcją, wolą itd. Dzięki temu tak wiele procesów życiowych funkcjonuje z powodzeniem bez naszego świadomego udziału (trawienie, krążenie, wydalanie, wzrost, odnowa komórkowa wszystkich organów, skóry itd bezwiedne prowadzenie samochodu itd.) Możemy jednak zrewidować ‚oprogramowanie’ zainstalowane na poziomie podświadomym i zmienić przekonania z ograniczających na wspierające. Możesz też wybaczYć, raz na zawsze (i przestać trzymać latami urazy do siebie, do kogoś i do całego świata).

WYBACZENIE metodą Coachingu Kwantowego (a nie wybAczAnie, umyślnie używam trybu dokonanego).
Według twórczyni tej metody – QEC – proces wybaczania jest możliwy w 100% i stosunkowo krótki do osiągnięcia:

Link do artykułu opisującego innowacyjną metodę QEC – QUANTUM ENERGY COACHING
http://kobiecyinkubator.pl/2014/09/08/2-osoby-otrzymaja-pelen-proces-coachingu-kwantowego-zmiany-przekonan-w-warszawie/

…. a ja – niedowiarek, potrzebuję to sprawdzić. Szukam zatem trzech osób, które potrzebują wybaczyć komuś i/lub sobie
i chcą zmienić swoje ograniczające przekonania – na takie, które będą wspierały.

  • Wyłącznie spotkanie osobiste w Warszawie – trwające do 2h.

Cały proces to minimum 3 sesje po 150 zł płatne każdorazowo po spotkaniu. TAK, chodzi o spotkania indywidualne a nie grupowe:) bo każdy z nas ma indywidualną konstelację przekonań.

PS. Z własnego doświadczenia powiem tak: TAK, to DZIAŁA i daje niesamowite turbodoładowanie do życia w wolności takiej, o której do dotąd tylko marzyłam, a to dopiero początek zmian:)

wybaczenie

 

 

Małgorzata Bladowska-Wrzodak
Akredytowany Coach ICF
Associated Certified Coach (ACC)
Tel. 505 252 022
Skype: mbladowska
https://www.facebook.com/mbladowska

ICF_logo

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress