Pierwszy miesiąc coachingów w ramach Rocznego Programu Cotygodniowych Coachingów Dla Kobiet „Życiowy GPS” powoli dobiega końca. Zbieram od Was opinie z pierwszych sesji, oto niektóre z nich. Dziękuję, za aktywność, zaufanie. Dzięki Wam spełniam swoje marzenia:)) To piękne, że w coachingu to działa w dwie strony: każdy coś daje i każdy coś otrzymuje.

Po I sesji, Iwona P.
Jestem po pierwszej sesji z Małgosią… WOW i jestem pod dużym wrażeniem, uświadomiłam sobie kilka rzeczy i zwróciłam uwagę na to, co wcześniej wydawało mi się nieważne. Małgosia jest bardzo dobrym coach’em, potrafi nakierować na odpowiedni tor. Świetnie prowadzi sesję. Jestem bardzo zadowolona i przede wszystkim zmotywowana do działania. Mogłabym powiedzieć W KOŃCU COŚ SIĘ DZIEJE, wiem, że dalej może być już tylko lepiej!

 

Po I sesji, Katarzyna B.
Małgosiu;-)Dziękuję serdecznie Ci za to spotkanie. Jestem zadowolona i czekam na więcej;-) Cieszę się że mogłam Ciebie poznać i pomimo wcześniejszych trudów, spotkanie doszło do skutku. Mogłabym napisać znacznie więcej po naszym pierwszym spotkaniu ale napiszę tylko tyle…właściwy człowiek na właściwym miejscu;-)

 

Po II sesji, Małgosia B.
Małgosiu, po ostatniej naszej sesji coachingowej i nadesłanej (…) zaczynam rozpoznawać i nazywać swoje emocje, a myślałam, że to się nie uda 🙂 Dzięki za to 🙂 Pozdrawiam cieplutko.

 

Po III sesji, Grażyna Z.
Dziś wychodzę z narzędziem jak być z lękiem (z lękiem przed podejmowaniem działania). To by mi wystarczyło,  ale dostałam więcej. Uświadomiłam  i wypisałam też sobie moje własne strategie działania i zorganizowania się.

 

Po III sesji, Aleksandra W.
Wychodzę z sesji ze spokojem. To jest taki spokój jak po burzy. Jest jaśniej.

 

Po III sesji, Justyna K.
Nigdy nie przypuszczałam, że można tak czuć, być w ciele. Dziękuję za tę podróż.


Po III sesji, Magda
Dziękuję, nikt wcześniej nie spytał mnie na ile mogę być ze swoją złością, że w ogóle mam prawo czuć złość, być w tym uczuciu. To dla mnie bardzo wiele, dziękuję za tę sesję.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress