Ożywczo, detoksyzująco, antystresowo, wellnessowo, świadomościowo, czy duchowo… tylko od nas zależy jak dużo możemy czerpać z czegoś tak genialnie dostępnego jak nasz… oddech… bo jak wiadomo, wszystkie najważniejsze sprawy w życiu są za darmo. Poniżej zamieszczam opinie Klientki po pierwszej sesji oddechowej (która składa się z półgodzinnej rozmowy i półtora godzinnego oddychania w towarzystwie coacha oddechu, mocno pogłębionego oddychania, dodajmy – z obecnością w ciele i z uczuciami).

Marta B., l. 30, dziennikarka radiowa
„Oddychać niby uczymy się kilka sekund po urodzeniu. „Też mi wielka filozofia… wdech, wydech, wdech…” – z taką ignorancją żyłam jakieś 30 lat. Oświeciła mnie Małgosia, która w cwany sposób podeszła mnie… i kazała powąchać brzoskwinię. Nie będę zdradzać szczegółów, rekwizytów z jakich korzysta Małgosia… ale powiem jedno. Już pierwsze spotkanie dało mi wiele do myślenia, dało wiele odniesień do codzienności. W ciągu 60 minut nauczyłam się zatrzymywać czas, chwile, oddechem załagadzać stresy, napady babskiej paniki… Przypominam sobie w takich momentach brzoskwinię i to, co zrobiła ze mną Małgoś. Serio, nie spodziewałam się, że sam oddech, uświadomienie sobie jego przepływu przez ciało może mieć na nas tak wielki wpływ. Zajęcia to czas dla mnie, tylko dla mnie – bez rozproszeń i nieodłącznego smartfona. Tym wpisem dziękuję Małgosi za cenne lekcje, nie poszły w las!”

Artykuły o pogłębianiu swojej obecności, jakości życia z Coachem Oddechu:http://kobiecyinkubator.pl/category/coaching-oddechu/

Spotkania, warsztaty, roczna szkoła coachingu oddechu, baza wiedzy o oddechu: http://nowaszkolaoddechu.eu/

 

Małgosia Bladowska-Wrzodak
Akredytowany Coach ICF
Associated Certified Coach (ACC)
Tel. 505 252 022
Skype: mbladowska

okladka_mbw_2

Jeśli Ty też chcesz uwierzyć w siebie i zacząć żyć życiem jakiego pragniesz,
tak jak setki kobiet, z którymi pracuję coachingowo na codzień – ten e-book
z prostymi i skutecznymi strategiami jest w 100% dla Ciebie.

*
Wpisz adres i odbierz DARMOWY poradnik:

Adres e-mail
Imię
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress