Czekałam na nią od kilku miesięcy. I jest! Coaching Game Points of You – w polskiej wersji językowej. Lakierowane karty pachną jeszcze drukarnią, kolorowe zdjęcia mienią się i przyciągają wzrok, jakby już–już – coś chciały powiedzieć. EKOlogiczna plansza z płótna, wykonana przez więźniów… Oj tak, w duecie z książką z historiami powiązanymi z kartami tworzą niesamowite narzędzie do pracy 1:1 oraz 1: grupa.

„Dla nieopierzonych piskląt lot po niebie może wydawać się czymś nieosiągalnym” Rabindranath Tagore

Krótki filmik instruktażowy, bez słów:)

MMM
Zdjęcie mojego rozkładu… Cały czas pracuje we mnie… Rozłożone przedwczoraj, z iskrą ciekawości, wylądowały w wewnętrznej ciszy. Obraz złożony z sekwencji. Poszerzenie. Nowa narracja. Coś się wykrystalizowało i pokazało w całej okazałości. Nareszcie odcedzone od krzykliwej różnorodności.
Spokój.

MMM

Game

MMM

Teraz wreszcie kierunek znam i uczucie docelowe z kotwicą w ciele mam (Coaching+ szczypta NLP).
Pierwszy krok w za mną. Ufff i to jak łatwo!
Nowe nadchodzi, bez oporu, bo przyszło poprzez tą niewinną ‚grę’:))

„Stawiaj czoło trudnym sytuacjom, kiedy wciąż są jeszcze łatwe;
dokonuj wielkich czynów za pomocą serii małych działań”.
Tao Te Ching


SelfCoachingu, który praktykuję codziennie, można się nauczyć… najlepiej w towarzystwie Coacha:) Kto myśli obrazami – a wszyscy myślimy obrazami – zapraszam na partyjkę!Jest w tych kartach coś niewinnego, lekkiego, zabawowego, co przyciąga i zachęca, aby podejść do problemu.
To już nie przerażający – problemoSmok, problemoMont Everest, ani problemoŚciana Płaczu… podczas patrzenie na karty problem samoistnie zmienia się w coś, czemu można się na spokojnie przyjrzeć i zajrzeć mu wręcz do pyska;) Zamienia się w coś, stosunku do czegoś zaczynamy czuć…  c i e k a w o ś ć.

Odkrywamy karty, szukamy znaczeń, czytamy napisy i szukamy jeszcze głębszych znaczeń, odpowiadamy na pytania i BINGO! Tak, to jest takie i takie… Poznajemy TO, przybliżamy się do TEGO. Oswajamy „problem”, teraz to już tylko problem w cudzysłowie. W tym obrazkowo -pytaniowo- historyjkowym procesie w gruncie rzeczy poznajemy siebie same. Co jest możliwe – dla mnie – na te moment? Oj tak… konkretne rzeczy mogę poczuć już teraz, dziwiąc się zestawieniu tych zdjęć. Mogę też zobaczyć sobie jak będę się czuła, kiedy przejdę na drugą stronę słońca. Dużo, dużo życiodajnego słońca!
MMM

game

MMM
Po co zagrać ze mną w tę coachingową grę (65 kart=65 tematów z życia)

 • Regularnie w swoim życiu poszerzam swoją strefę komfortu – w związku z tym znam to! Znam to uczucie „bycia jak nieopierzony ptak”. Tyle, że teraz, mając bazę swoich doświadczeń – wiem, że i tak polecę:) Wcześniej czy później – polecę. Wierzę w coaching, więc sama też z niego korzystam – szczególnie jak chcę szybciej i bezpiecznej polecieć w nowe. Polecam się wraz ze swoim osobistym doświadczeniem!
  *
 • Poooooooszerzysz się o nowe postrzeganie lub nawet zmienisz swój dotychczasowy schemat patrzenia na XYZ;
  +
 • Z lekkością wejdziesz na poziom głębszej refleksji, bo wszystko dzieje się w łatwostrawny sposób. Ominiemy w ten sposób opory i napory wieeeeeelkim łukiem! Ahoj przygodo! 
  +
 • Obrazowa inspiracja i wytyczne do dalszego działania – zdjęciową mapę rozwiązania będziesz mieć zawsze przy sobie. Dzięki temu Twój mózg i zmysłowe postrzeganie będzie miało włączony wizualny GPS 24h (również podczas snu!). Jak to wypróbować? Umówmy się na bezpłatną sesję strategiczną!
  MMMMBW_glMałgorzata Bladowska-Wrzodak,
  certyfikowana Life Coach , ACC ICF 
  Kom. 505 252 022,
  mbladowska@gmail.com
  Spotkania: osobiste (Warszawa/Pruszków)
  lub Skype/Kom
  .

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress