Alicja jest doktorantką na wyższej uczelni, a także jest mamą dwóch małych córeczek. Będąc jedną z kilkunastu Uczestniczek Rocznego Programu Coachingowego ma prawo, co tydzień, do półtora godzinnej sesji Life&Wellness Coachingowej przez Skype (z racji odległości). Cele, które wybiera na poszczególne sesje najczęściej dotyczą radzenia sobie z emocjami, pogodzenia pracy zawodowej i twórczości ‚po godzinach’ z dobrze jakościowo spędzanym czasem z dziećmi.

Zamieszczam tu listy, aby inne Uczestniczki przejrzały się w nich jak w lustrze – nawet metoda małych kroków może przynieść ‚spięcie’ i ‚wkurzenie’. Alicja, dzięki technikom skanowania emocji i mini sesjom oddechowych – jak czytamy poniżej – potrafiła ‚być ze swoją złością’, dzięki czemu mogła następnie dostrzec, co stoi za spięciem i złością („powoli zaczynam łapać o co chodzi”). Dalej pisze o swoim odkryciu – zrozumiała jaki wielki wpływ na nią i na jej zachowania ma opinia innych ludzi („co ludzie powiedzą”). Teraz zaczyna rozgraniczać to, co jest jej autentyczną potrzebą, a co jest tylko społecznym wdrukiem pt.: ‚bo tak wypada’.

Małgosiu,
Przepraszam, że nie odpisuję, ale się przyglądam, bo czas pędzi jak szalony i zauważyłam, że im bardziej chcę go zatrzymać, zrobić zaplanowane zadania tym bardziej jest do bani, jestem bardziej spięta wkurzona i mam wrażenie, że świat jest przeciw mnie. Nie nadązam z  tym co się dzieje wokół mnie, ale cały czas staram się wsłuchać w siebie i zaczynam powoli łapać o co chodzi. Pozbywam się tego co powinnam robić, bo ludzie (nie wiem jak to ująć ale chodzi mi o tą ocenę z zewnątrz co ludzie powiedzą). I to jest przełom, bo zaczynam zauważać co nie jest moje, tylko tak mi kazali, tak wypada. Wiem ogólniki, ale na razie obserwuję, słucham siebie i się cieszę, że ida zmiany malutkimi kroczkami, ale idą 😀
Dziękuję
Małgosiu,
przepraszam za wczoraj. Nie uwierzysz…….zaspałam.

Przytuliłam się do córeczki i odpłynęłam.

Dużo się dzieje u mnie, więc pewnie to też ma znaczenie. Ale na razie chaos nie umiem nazwać wszyskiego, ale czuję że idę w dobrą stronę. Raz jestem w niebiosach innym razem sięgam dna. Mimo to idę i dzieje się.

Jeszce raz przepraszam.

Pozdrawiam

Alicja

 

Małgosia Bladowska-Wrzodak
Life&Wellness Coach
Skype: mbladowska

/pierwsza sesja zapoznawcza gratis

dzieci

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress